Adobe PhotoShop CC indir

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Adobe PhotoShop indirdiğin taktirde diger resim düzenleme vs. gibi programları unutun. Adobe Photoshop CC profesyonel anlamda bir programdır ve üst düzeyde rötüş araçları paketi sunar. Çok fazla özellik ile resimleri istediğiniz şekle getirebilirsiniz. İlham gelmesi içinde adobe photoshop cc’nin içerisinde barındırdığı güçlü ve bir o kadar yardımcı olacak düzenleme özellikleride mevcuttur.

Creavite Cloud’un bir parçası olarak bilinmekte olan bu program ile ileride adobe firması bu programla ilgili güncelleme yaptığında veya yeni bir paket eklediğinde bunlara direkt ulaşabileceksiniz. Yani faydalanabileceksiniz bütün özelliklerden!

Bu programa eklenen yeni özelliklerden biride fotoğraf üzerinde düzenleme yaptığınız zaman daha kaliteli bir düzenleme, netleştirme ve doğal bir görünüm vermesidir. Zaten photoshop cc kullananlarında bu yönden memnun kaldıklarını duyuyoruz. Küçük bir resimin boyutunu ve etrafını büyüteceginiz zaman o resimi bozmaz aksine daha iyi bir görünüme kavuşturur.

Adobe PhotoShop CC yeni özellikler neler?

* Yeni akıllı netleştirme özelligi eklendi.
* Daha önceden olmayan Photoshop Extended özelligi eklendi.
* Adobe Camera Raw 8 filtre olarak programa dahil edildi.
* Çok gelişmiş bir 3b boyama özelligide bu programa eklenen en iyi şeylerden biri.

Adobe PhotoShop CC Ekran Görüntüsü

adobe_photoshop_cc

Adobe PhotoShop CC Tanıtım Videosu

Adobe PhotoShop CC Yazılımı Hakkında

Lisans: Deneme Sürümü (30 Gün)
Boyut: 1.17 GB
İşletim Sistemi: Windows 7 / Windows XP / Windows 8 ve Windows Vista
Dil: Türkçe
Üretici: Adobe
Ekleyen: Phoenix

Adobe Photoshop CC yüklemek için tıklayınız.

Önemli: Bu programı kullanabilmek için Adobe ID niz olması gerekmektedir. Kaydolmak için indirme baglantısına girdiginizde size kaydolun diye bir uyarı çıkacaktır bu sayfadan üye olun adobe’ye ve kayıtlı bir kullanıcı olarak giriş yapıp, 30 günlük deneme süresini kullanın.

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Adobe PhotoShop CC indir