Brawl Stars İndir

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

android için Brawl Stars Oyununu Keşfedin

oyunda yapacagınız bazı savaşlar sadece 3 dakika sürecektir. İster bu savaşları arkadaşlarınızla, isterseniz de tek başınıza yapın. Ama size bir sır verelim tek başınıza yapacagınız savaşlar daha keyif verici olacaktır. Brawl Stars oyunu çok sayıda içerisinde oyun modu barındırmaktadır. Bu nedenle oyundan hiç bir zaman sıkılmayacaksınız. zaten diger android oyunlar gibi degil. Gayet eglenceli.

oyunu Oynadıkça yeni savaş ortamlarına Dahil oluyorsunuz. Haliyle bu da demek oluyor ki yeni bölümler çıkıyor karşınıza. Oyunda Kazanacagız güç puanları sayesinde seviyenizi arttırabiliyorsunuz. Ayrıca brawl stars oyununda Ne kadar çok iyi olursanız Yıldız bir oyuncu olma şansınızda o kadar çok oluyoR.

Brawl Stars Ekran Görüntüsü

Oyunu belli bir süre android telefonunuzda oynadıktan sonra yeni savaşçılar, görünümler ve daha fazlası karşınıza gelecektir. Oyun ücretsiz fakat tabi oyun içerisinde daha iyi olmak adına almak isteyeceginiz bazı araçlar ücretli olarak dagıtılıyor. bu nedenle almak istediginiz birşey olursa ücretini ödeyerekte alabiliyorsunuz.

ama ben sadece oyunu oynayacagım herhangi birşey almayacagım derseniz de ücretsiz android telefonunuzda brawls starsı oynayabilirsiniz.

Brawls Stars indirme hakkında

İşletim Sistemi: Android
Geliştirici: Supercell
Lisans: Ücretsiz
Sürüm: 27.669

Brawl Stars İndir.

Son sürüm brawl stars 27.669 indirmesini Başlatmak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Brawl Stars İndir