Photoscape

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Photoscape oldukça geniş çaplı bir fotoğraf düzenleme programı oldugu için ülkemizde çok sevilmektedir. Çünkü yapabildigi bazı şeyler diger fotoğraf programlarında bulunmuyor. Örneğin photoscape üzerinde istediginiz her türlü resim üzerinde oynama yapabilirsiniz. Diyelim ki kendi fotoğrafınızı düzenleyeceksiniz. Kendi fotoğrafınızı masaüstünden seçiyorsunuz ve daha sonra programa aktarıyorsunuz.

Aktarımı yaptıktan sonra ise fotoğrafın neresinde düzenleme yapacaksanız o kısımda çalışabiliyorsunuz. Gözün etrafını düzenleme, burun ve surattaki bazı lekeleri yok etme gibi şeyleri photoscape oldukça basit bir şekilde yapabilmektedir. Adobe Photoshop tarzı programlar genelde size zor geliyorsa kullanması photoscape’ı denemenizi kesinlikle öneriyorum.

Photoscape

İndirdikten sonra yüklemesi çok kolaydır. Masaüstüne inen kurulum dosyasına tıklayın ve açılan kurulum sihirbazında size nasıl yükleme yapacagınızla ilgili bilgi verelecektir. O yönergeyi takip ederek programı basitce işletim sisteminize kurabilirsiniz.

Ayrıca bir güzel yanı daha var photoscape’ın. Herkese tamamen ücretsiz sunuluyor yapımcısı tarafından. Yani bilgisayarınıza yükledikten sonra sınırsız kullanabilirsiniz ve hiç bir ücret ödemezsiniz! Şuan için programla ilgili aklımıza gelenler bunlar. Ayrıca özelliklerinden biraz bahsetmek istiyorum sizlere.

Photoscape Özellikleri

Fotoğrafları istediginiz gibi görüntüler
Kullanması gerçekten çok eğlencelidir
Animasyon tarzı gifleri çok kısa sürede oluşturabilirsiniz
Ekrandan herhangi bir renk tonunu seçip programa aktarabilirsiniz
Fotoğraflarınıza yazı ve ikon tarzı şeyler ekleyebilirsiniz
Fotoğrafları yeniden boyutlandırabilir ve bazı yerlerini kesebilirsiniz
Slideshow özelligi mevcut
Kombinasyon yapmak için ilk tercih edilecek yazılımlardan biri

Photoscape Bilgileri

Boyut
20 MB

Lisans
Ücretsiz

Dil
Türkçe

Geliştiren
MOOII TECH

İşletim Sistemi:
Windows 8 ve diger alt versiyonlar

indir Photoscape
http://www.photoscape.org/ps/main/download.php

Bir cevap yazın

Buradasiniz: Photoscape