Etiket arşivi: Windows 8 için Adobe Flash Player

Adobe Flash Player İndir

Facebook Duvarinda Paylas Twitterda Paylas

Flash Oynatma Aracı

İnternetteki içeriklerin %70’i adobe flash ile hazırlanmıştır. Bu içerikleri görüntüleyebilmek için mutlaka adobe flash player eklentisi tarayıcınızda ve bilgisayarınızda bulunması gerekir. Günümüzde adobe flash ile artık oyun, video ve web site gibi farklı ürünler ortaya çıkabiliyor. İşte bu ürünleri kullanabilmemiz için bu ufak eklenti bilgisayarımızda kurulu olması gerekiyor. Bilgisayarınızda flash player yok iken herhangi bir flash ile yapılmış bir dosyayı açmaya kalktıgınızda o dosya’nın açılmadıgını farkedeceksiniz. Bunun için zaten karşınıza uyarı gelecektir, adobe flash player yükleyin diye.

Güncelleme yapıldığında adobe flash player güvenlik açıkları kapatılıyor ve flash player daha iyi bir hale geliyor performans yönünden. Bu yüzden yükleme yaparken adobe flash player’ın son sürüm olup olmadığından emin olunuz. Bazı indirme sitelerinden bu eklentiyi indirdiğinizde içeriginde kurulum yaparken reklam vb. şeyler olabiliyor. Tarayıcınıza yapışıp kalan gereksiz bir çok bar ile arama sayfanız bile değişiyor. Bu yüzden güvenli ve son sürüm türkçe flash player yüklemek için her zaman indirsan.com’u tercih edin!

Adobe flash ile hazırlanan içerik türlerini sizlere sırasıyla gösterelim, bilgisi olmayanlar olabilir. Bu içerikleri sırasıyla sıralamak gerekirse;

* Oyunlar

* Videolar

* Web Siteleri

* Eğitim Uygulamaları

* Müzikler

* Sosyal Ağlar

* Bilimsel Çalışmalar

Yukarıda gösterdiklerimizin hepsi adobe flash ile hazırlanır ve görüntülenir. Herhangi farklı bir eklenti ile açamazsınız. Önceden 2d uygulamaları diledigimiz gibi görüntüleyebiliyorduk şimdi artık flash player dahada geliştirildi ve 3d uygulamalarda hd kalitesi ile görüntüleniyor ve donma, kasma vb. gibi sorunlar olmuyor. Onun aksine YouTube gibi video paylaşım sitelerindeki HD videolarıda yüksek kalitede izlersiniz.

Adobe flash player uygulaması ücretsiz ve kurulumunu yaptıktan sonra hiç bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Kurulumunu yapın, bittikten sonra tarayıcınızı açın. İstediğiniz çevrimiçi oyunları oynayın yada YouTube sitesinden bir video açın, izlemeye koyulun. 🙂

1,3 milyarın üzerinde bilgisayarda kurulu olan adobe flash player günümüzde artık standart bir yazılım haline gelmiştir. Sizde sisteminize bu küçük boyutlu aracı yükleyin tutarlı ve etkileşimli kullanıcı deneyimini henüz yaşamadıysanız şimdi yaşayın.

Adobe Flash Player 14.0.0.125 Windows bilgisi

Değerlendirme: 8
Lisans: Ücretsiz
Geliştirici / Yayımcı: Adobe Systems Incorporated
Toplam Boyut: 18,2 MB
Sistem: Windows 8 / 8.1  / Windows 7 / Windows XP / Windows Vista  (64 Bit – 32 bit) İndirmeye başladığınız zaman adobe sistemi, pc sisteminizi otomatik özelliklerini tanımlayacaktır.
Virüs Tarama: Herhangi bir zararlı yazılım bulunamadı.
Dil: Türkçe
En Son Sürüm: 16.0.0.235
Ekleyen: S.K.
Dosya ismi / Kurulum Dosyası: installadobeflashplayer.exe
Çalıştırılabilinen Tarayıcılar: Mozilla Firefox / Google Chrome / Opera

İsteğe bağlı teklif: McAfee Security Scan Plus yüklemek isterseniz flash player ile birlikte onuda sayfamızdan indirmesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama bilgisayarınızın ayarlarını değiştirmez eger yüklemek isterseniz. Bu uygulama sizi zararlı yazılımlardan korur. İndirmek için tıklayın.

Sistem Gereksinimleri: Microsoft® Windows® için 512 MB RAM bulunması gerekli ve notebooklar için 1 GB RAM olması gerekiyor. Internet Explorer 8.0 ve Mozilla Firefox 17, Opera 11 sürümlerinde çalışır. Windows 8 sistemlerde 64 bit veya 32 bitte sorunsuz performans. Diğer XP, Vista, Windows 7 gibi işletim sistemlerinde ise 32 bitlerde çalışır. Ayrıca işlemcinizin 2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel® Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbooks bu ayarlarda olması gerekmekte.

Flash Player Ekran Görüntüsü

adobe_flash_player

Flash Player Tanıtım Videosu

Türkçe Adobe Flash Player 14.0.0.125 indirmek için

Adobe Flash Player indir

Adobe Flash Player Diğer Platformlar

Adobe Flash Player Mac indirmek için tıklayın

Desteklenen Formatlar (Windows):
.flv .swf .sol .svg
.x32 .f4v .vp6